Убави книги и филмови

Филм за убав ден

За убав да биде петокот, изгледајте една супер забавна комедија!

Филмот кој е наш денешен предлог е во режија на Ребека Милер, а главните улоги ги толкуваат Грета Гервиг, Итан Хоук и Џулијан Мур.

Меги премногу сака да има свое бебе кое ќе го одгледува сама, но нејзините прецизни планови започнуваат да се комплицираат кога таа ќе го запознае Џон, оженет маж во кого се заљубува непоправливо…Супер филм кој ќе ви го подобри расположението и ќе ви предизвика многу намсевки!

Поврзани статии

Back to top button