МодаУбави совети

Хит костими за капење за лето 2018!

Од сезона во сезона трендовите се менуваат, но кога станува збор за костими за капење сведоци сме дека и минатото лето апсолутен хит беа дводелните костими со висок струк. Со кранери, со врвки и плетенки костими за капење се во требд и ова лето. Изборот е огромен, па со задоволство секој може да си најде модел по свој вкус! Погледнете ги фотките и уверете се дека и ова лето ќе може да експериментираме во тој поглед до максимум 🙂

Поврзани статии

Back to top button