Убави книги и филмови

Филм за убав ден {30.06}

Филмот кој го одбравме за денеска е одличен и ќе ви го покачи адреналинот на највисоко ниво, но, и ќе ви покаже колку е важно и во најнапнатите ситуации да останете смирени.

Одморот на едно семејство ќе стане вистински пекол и борба за преживување. Борба во која едни очајни родители се обидуваат да ги спасат своите глави и своите најмили…

Филмот е во режија на Џон Ерик Доудл, а главните улоги ги толкуваат Овен Вилсон, Лејк Бел и Пирс Броснан.

 

Поврзани статии

Back to top button