Убави книги и филмови

Филм за убав ден {18.08}

Избравме одличен трилер со мистериозни елементи кој ќе ви го покачи адреналинот.

Филмот е во режија на Хејтор Далиа, а главните улоги ги толкуваат Аманда Зејфрид, Џенифер Карпентер и Вес Бентли.

Една млада девојка се обидува да застане на здрави нозе откако ќе доживее обид за киднапирање. Наоѓа работа, почнува да живее со својата сестра, се труди да биде позитивна се додека едно утро не сфати дека нејзината сестра исчезнала без трага и таа верува дека киднаперот се вратил…

Поврзани статии

Back to top button