МодаУбави совети

Романтични бисери насекаде оваа сезона!

Модни парчиња декорирани со бели бисери оваа сезона ќе бидат вистински хит. Жените со задоволство го прифатиа овој тренд и може да се забележи дека нема дама која не поседува парче гардероба кое е декорирано со бисери!

Фармерки со бисери за секој ден 

Топли дебели џемпери со романтични бисери

Женствени сукњи со бисери

Блузи и кошули со бисери

Јакни со везени бисери

Поврзани статии

Back to top button