МодаУбави совети

Привлечни и женствени чевли ќе бидат хит оваа сезона

Не дозволувајте оваа пролет чевлите да бидат само нешто што го носите на нозете. Одберете поинакви чевли! На пример, чевлите со врвки апсолутен хит оваа сезона. Ќе можете да ги врзувате на начин кои самите вие ќе го одберете.. Дали ќе се одлучите за рамни, на висока тенка потпетица или на дебела ниска штикла се зависи од вас, од пригодата за каде ќе ги носите и каков модел на чевли преферирате. Од максимално елегантни до секојдневно удобни и лежерни. Во продолжение неколку модели кои го привлекоа нашето внимание:

Поврзани статии

Back to top button