МодаУбави совети

Погледнете какви фармерки ќе се носат во новата година!

Џинс насекаде, секогаш!

Фармерките се омиленото модно парче на повеќето жени, се носат секаде, секогаш и за секакви пригоди. Секоја година се на модната сцена, па и во 2018 ќе бидат вистински хит. Широките фармерки ги носевме некогаш, ќе ги носиме повторно. Цевка фармерките може да е забележи дека се уште не се излезени од мода. Фармерки со бисери, циркони и везови ќе се носат во годината што доаѓа.

Најважно од се е што и во 2018 година ќе преовладуваат модели со висок струк. Со голем или мал ѕвон, со реси или не се зависи од вас, за кој модел и да се одлучите нема да згрешите.

Поврзани статии

Back to top button