МодаУбави совети

Обетките кои ќе се носат во 2018 се навистина уникатни, ќе се вљубите!

Накитот е многу важен момент за секој моден аутфит. Во наредниот период ќе треба барем на кратко да се збогувате со малите и невпечатливи обетки. Како што облеката станува се поедноставна, така накитот станува се поневообичаен. Големи, долги, во сите бои обетки со реси ќе се носат во новата година. Сега е вистинско време да си набавите еден пар вакви обетки и спремни да ја дочекате Новата година! Погледнете ги фотографиите со обетки подолу и уверете се – навистина се прекрасни и неодоливи! Направете обиколка по продавниците за накит и најдете си боја и модел по ваш вкус. Блескајте, денес, утре, секогаш!

Поврзани статии

Back to top button