ДомУбави совети

Нов тренд во домот – супер удобни табуретки!

Сите сме сведоци дека изминатиот период апсолутен хит беа плетените прекривки, а сега на врвот се искачија ултра удобни плетени табуретки кои никого нема да остават рамнодушен. Во различни бои и форми, ќе го разиграат делот од домот каде ќе решите да ги поставите. Одлични се за кафе со пријателите, за удобно уживање покрај каминот, за релаксација со книга или таблет во рака. Она што е уште поинтересно за нив е дека повеќето модели може да се користат и како клуб масичка.

Поврзани статии

Back to top button