МодаУбави совети

Нека оддолеат мажите ако можат!

Корсетите се парче облека на кое жените не останаа рамнодушни. Вистински хит за престојата сезона. Памучни, сатенски или од тантела, за какви и да се одлучите нема да погрешите. Ви препорачуваме да ги комбинирате со здолништа со висок струк или џинс. Мажи, ако можете одолејте на ваков аутфит! 

Поврзани статии

Back to top button