Убави вести

Заблескајте со колекцијата која веднаш ќе ве освои!

Вистинските девојки секогаш се пребирливи кога станува збор за козметиката и го одбираат најдоброто.

А кога станува збор за одлична козметика која предизвикува многу насмевки кај девојките и жените, без дилема тоа е AURA!

Омилениот козметички бренд, оваа сезона ни приредува едно одлично изненадување: лансирањето на колекцијата CITY LIGHTS. Фокус на колекцијата се производи за разубавување на лицето и телото со светкави ефекти.

Колекцијата CITY LIGHTS ќе понуди: база за шминка со сјаен завршеток во две нијанси, стик хајлајтери во две нијанси и хајлајтер палета со три нијанси кои освен како хајлатери може да се користат и како руменило и како сенка за очи.

Па, девојки, време е да заблескате!

Поврзани статии

Back to top button