МодаУбави совети

Какви капути ќе се носат оваа зима?

За оваа зима ако нешто е задолжително тоа со сигурност може да кажеме дека се долгите капути со рамен крој.

Модните икони, блогерки и љубителки веќе ги носат. Во јаки и печатливи бои, еднобојни и карирани.

Одлично се вклопуваат во секој стил и поради тоа лесно се комбинираат. На високи и рамни потпетци, на панталони и фармерки, на фустани и мини здлништа, буквално на се можете да ги носите.

Одберете ја омилената боја и бидете затоплени и уникатни цела сезона.

Поврзани статии

Back to top button