ЖивотУбави совети

Видео: Направете сами пренослив полнач за мобилниот телефон!

Често ви се случува да сте излезени од дома и да снемате батерија на мобилниот телефон? Во видеото ќе го погледнете идеалното решение за вас.

https://www.facebook.com/buzzfeednifty/videos/384299735380217/

Поврзани статии

Back to top button