Убави вести

Медицински и работни униформи по супер цени во Бутик Монотип!

Нивната колекција на медицинска облека нуди широк избор на модели на медицински униформи за сите профили на здравствени работници. Комплетна услуга на сите здравствени установи за максимална удобност и безбедност при работењето со Бутик Монотип.

Најдобрата понуда за целиот медицински персонал! Бутик Монотип нудат медицински униформи со врвен квалитет и по најповолни цени. Кај нив ќе најдете мантили и медицински одела во многу бои и димензии.

Монотип бутик имаат и неколку модели на кломпи и дуксери кои се специјално дизајнирани за медицински персонал, погледнете ги сите модели на нивниот Инстаграм или Фејсбук. Вршат брза карго достава на територијата на цела држава. Одберете си модел, боја и број по ваш вкус и веднаш направете си безбедна онлајн нарачка. На телефонскиот број 072227718 може да ги контактирате за повеќе информации.

Она што е мора да го знаете е дека токму сега имаат супер ПОПУСТ кој би било идеално да го искористите!

 

Поврзани статии

Back to top button