ЖивотУбави совети

Велигденска салата – многу вкусна и декоративна!

Разубавете ја велигденската трпеза, декорирајте ја. Подгответе вкусна велигденска крем салата за вашите најблиски. Рецепт во видеото во продолжение.

Поврзани статии

Back to top button