МодаУбави совети

Џинс со живописен дизајн насекаде околу нас

Оваа сезона бидете храбри и на секојдневната модна комбинација додадете парче гардероба со испринтан или извезен џинс. Без разлика дали ќе се одлучите за тексас јакна, кошула, елек, шорцеви, фармерки или чевли нема да погрешите.

Ви нудиме неколку фотографии за инспирација:

Ако сè уште немате ваква џинс гардероба тогаш на онаа класичната што веќе ја имате закачете штосни беџови во јаки бои со интересни содржини. Ако досега не се осмеливте да го разиграте секојдневието со весели комбинации оваа сезона е вистинското време за да го направите тоа.

Поврзани статии

Back to top button