МодаУбави совети

Јунаците од цртаните филмови станаа инспирација и за модни парчиња за возразсни…

Сите ние го носиме детето во себе постојано… Сведоци сме дека досега се носеа блузи и маички со јунаци од цртаните филмовии, но ова лето во тренд ќе бидат чанти и паричници насликани со Disney јунаците!

Погледнете ги фотките кои ги одвоивме за вас и со мала обиколка по продавниците или онлајн пребарување најдете си чанта со вашиот омилен јунак од цртаните филмови.

Поврзани статии

Back to top button