МодаУбави совети

Јакната која е задолжителна оваа сезона

Кога станува збор за пролеттна гардероба, постои едно парче облека кое е незаменливо.

Кожените јакни се класика и нив никогаш не им поминува модата! Можете да ги комбинирате во многу варијанти, а доколку сте храбри во стилот и облекувањето, тогаш освен црната во вашиот плакар би требало да има и кожена јакна во боја по ваш избор.

Овој тип на јакни може да се комбинираат буквално со се: со панталони, кошули, туники, фустани, фармерки, здолништа, маички. И затоа ги обожаваме!

Денеска, ви нудиме неколку предлог комбинации за тоа како да ги носите кожените јакни на впечатлив начин!

Поврзани статии

Back to top button