МодаУбави совети

Што мора да поседува плакарот на секоја жена во 2018?

Иако палтата и јакните се главната работа на која мора да внимава секоја жена, тоа не значи дека не можете со другите модни парчиња да направите супер интересен зимски аутфит. Доволно е да набавите само неколку парчиња кои ќе ве направат да се чувствувате подобро, повпечатливо и поуникатно.

Елегантно, деловно женско одело.

Кожено здолниште.

Бунда во бела или јака боја.

Тексас комбинизонки. 

Шарен фустан/ исцели панталони во јаки бои на пруги.

Уникатни, впечатливи хулахопки.

Кариран комплет, сако со интересно здолниште во истата шара.

Џемпер/ блуза со бисери.

Поврзани статии

Back to top button