МодаУбави совети

Четири трендови кои полека но сигурно стануваат апсолутен хит

Некои трендови веќе се издвоени како омилени за претстојната сезона. За вас, издвоивме четири трендови кои полека но сигурно стануваат апсолутен хит и наскоро ќе ги преплават улиците!

Лакирани кожени мантили и кратки јакни

Масивни обетки

Широки панталони 

Маици со лого од брендот 

 

Поврзани статии

Back to top button