Убави книги и филмови

Филм за убав ден

За денеска избравме една емотивна драма која нема да ве остави рамнодушни!

Филмот е во режија на Џон Камерон Мичел, а главните улоги ги толкуваат Никол Кидман и Ејрон Екхарт.

Животот на една двојка ќе биде ставен на огромен тест после смртта на нивниот четири годишен син. Тој ќе сака да ги чува во живот сите спомени од неговото дете, таа ќе сака да заборави се, да заминат некаде и да почнат одново…

Поврзани статии

Back to top button