Убави книги и филмови

Филм за убав ден

За љубителите на акциони филмови со трилер моменти  одбравме еден интересен филм.

Ова остварување е режирано од Бред Инглесби, а главните улоги ги толкуваат Лиам Нисон, Ед Харис и Џоел Кинамен.

Нисам го толкува главниот лик кој на располагање има само една ноќ за да реши една важна ситуација. Ќе биде ставен на најважниот тест во неговиот живот…

Поврзани статии

Back to top button