Убави книги и филмови

Филм за убав ден

За љубителите на шпанските трилери, овој филм ќе биде вистински погодок!

Секој ден сме во комфорот и удобноста на нашиот дом и спиеме мирно. Но, што ако тоа и не е баш така? Што ако постои некој кој засекогаш би ни го уништил мирниот сон? Трилер кој нема да ве остави мирни се до последната минута, а веројатно и неколку ноќи подоцна…

Филмот е во режија на Хауме Балагуеро, а главните улоги ги толкуваат Луис Тозар, Марта Етура и Алберто Сан Хуан.

Поврзани статии

Back to top button