Убави книги и филмови

Филм за убав ден

Одбравме филм кој оваа сабота ќе ви ја направи ептен забавна…

Филмот е режиран од Ен Флечер, а главните улоги ги толкуваат Сандра Булок и Рајан Рејнолдс.

Како е да планирате брак од интерес? Што кога ќе се најдете во тесно и нема да можете да одбиете понуда за брак? И што ако сфатите дека сте се заљубиле откако ќе бидете оставени?

Филмското остварување “The Proposal“ ја следи приказната за напорната и амбициозна шефица во една издавачка куќа која го уценува нејзиниот асистент да се ожени со неа како би ја продолжила нејзината виза во САД и би избегнала депортација во Канада.

Поврзани статии

Back to top button