Убави книги и филмови

Филм за убав ден {04.08}

Петочно, изгледајте ептен добра комедија која максимално ќе ве релаксира после напорната работна недела.

Предлог филмот за денес е во режија на Тод Филипс, човекот кој ја режираше и франшизата Hangover. Главните улоги ги толкуваат Роберт Дауни Џуниор и Зах Галифианакис.

Еден човек за брзо треба да стане татко, но, наместо бебето центар на приказната станува еден чуден тип и започнува една невообичаена авантура!

Поврзани статии

Back to top button