Убави книги и филмови

Филм за убав ден {01.08}

За денеска одбравме една прекрасна романтична драма со фантастични елементи која ако не сте ја гледале никогаш досега, денес е вистинското време за тоа.

Филмот е во режија на Џил Јангер, а главните улоги ги толкуваат Џенифер Лав Хјиут и Пол Николс.

Ова е трогателна приказна за вистинската љубов, за нејзината моќ, но и цврст доказ за тоа дека никој од нас не може да избега од судбината… Но, можеби можеме да ја промениме…

Поврзани статии

Back to top button