МодаУбави совети

Ултра модерни кошули во кои ќе се вљубите!

Оваа сезона можеа да се забележат фустани, блузи, палта и кошули со широки ѕвон ракави. Дефинитивно овој модел ги освои девојките ширум светот. Се комбинираат лесно, одговараат скоро не секој моден аутфит, и делуваат отмено и секси.

Ѕвон – ракавите и следната сезона ќе ги гледаме неасекаде и ќе ги носат сите. Омилени се на понежната половина, секојдневно ги носат и вклопуваат во дневни и вечерни комбинации.

Одвоивме неколку фотки како да ги комбинирате кошулите со ѕвон ракави и да зрачите со елегантност и привлечност.

Не изумувајте, на тесни пантолони или фармерки овој моделл на кошули прилега одлично!

Трк до најблискиот трговски центар и веднаш најдете си соодветен дезен и крој за вас од овој модел!

Поврзани статии

Back to top button