МодаУбави совети

Со какви панталони да ја пречекате пролетта?

Оваа пролет дефинитивно насекаде ќе гледаме кожени цевка панталони со висок струк. Не само што убаво ја исцртуваат линијата на женското тело, тие се и тотално секси привлечни. Вообичаено ќе се носат во црна боја, но за оние похрабрите ќе има и модели во темно црвена, плава сива или маслинесто зелена нијанса. Лесно се комбинираат и одговараат скоро на секој стил, погледнете ги фотките во продолжение, ќе се уверите!

Поврзани статии

Back to top button