МодаУбави совети

Се уште ги немате? Мора да си ги купите!

Ги полудуваат мажите, а жените ги обожаваат и со душа чекаат да се покачат температурите и да ги носат. Многу лесно се комбинираат.

Може да се носат и за вечерни и за дневни прошетки а идеални се за на плажа. Патики, балетанки, римјанки или високи потпетици, комбинациите зависат од вас! Уживајте во сликите во продолжение и ако се уште немате што поскоро набавете си тексас шорцеви, со реси или без, искинати или не.

Поврзани статии

Back to top button