ЖивотУбави совети

Се двоумите каков модел да нарачате?

Свадбената сезона е отворена. Доколку сте вие главниот лик на свадбената прослава и се уште не знаете за каков модел на торта да се одлучите ние одбравме неколку фотки кои може да ви бидат инспирација. Но, доколку сте кумот и кумата или старосватот и старосватицата тогаш овие слики и на вас ќе ви се во прилог!

Знаеме дека сите сакаат тој ден да биде совршен и посебен, но за тоа е потреба и совршена торта која ќе ја паметат сите гости долго по завршувањето на свадбата. За вкусот одлучете се сами, за изгледот разгледајте ги сегашните трендови и не двоумете се.

Поврзани статии

Back to top button