ЖивотУбави совети

Сами направете им торта на вашите момчиња со омилените јунаци!

Детските торти навикнати сме да ги купуваме поради брзото темпо на живот. Но, за оние кои имаат малку повеќе време и желба за во кујна овие три видеа во продолжение ќе се од голема корист. Ќе ве мотивираат и научат како да декорирате интересна торта за своето малечко.

Создадена торта со љубов не може да не е вкусна и убава! Обидете се, со свои раце создадете торта со мотиви од омилениот јунак на вашето момче.

Поврзани статии

Back to top button