Рецепт за убав денУбави луѓе

Рецепт за убав ден на Дина Јашари

Денешниот рецепт со вас го споделува младата Дина Јашари, девојката која е вљубеничка во музиката и која гордо запеа на евровизиската сцена оваа година! 

Една, две, три шолји кафе, дупла доза музика, се додава позитивна мисла и се заедно добро се промешува. И, денот е убав!

Поврзани статии

Back to top button