МодаУбави совети

Ретро долен веш е во тренд!

Нашите баби и мајки некогаш носеле свилен долен веш, сега после толку години носиме и ние. За наша среќа во тренд е најпријатниот долен веш кој исто толку многу е уникатен, удобен и секси. Свила и чипка, па има ли понежна комбинација?

Поврзани статии

Back to top button