МодаУбави совети

Реси насекаде, реси апсолутен моден хит оваа сезона!

Ќе имате прилика оваа сезона да гледате реси насекаде, од модните писти до улиците, секој секаде ќе носи модни парчиња на кои преовладуваат реси.

На фармеркте, на мини и долгите здолништа, на чевлите и накитот, на наметките, дуксерите и јакните па се до елегантните фустани. Ќе се носат реси до максимум, на вечерни и дневни прошетки, на свечени прослави и во маркет на пазарење. Модниот тренд ги донесе ресите, а жените со задоволство го прифатиа тој тренд и едноставно може да се забележи дека вистински уживаат во него.

Ако се уште немате ниту еден модел со реси ве советуваме што поскоро да си набавите. Изгледајте ултра модерно каде и да сте.

Поврзани статии

Back to top button