ЖивотУбави совети

Променете ја бојата на вашата коса уште денес!

Летото е период кога е дозволено да експериментирате со вашиот изглед. Но, од друга страна, за време на топлите денови, жените ја избегнуваат тешката шминка, па затоа насочете го вниманието кон вашата коса.

Променете ја бојата на вашата коса уште денес! Секоја промена кога станува збор за разубавувањето, максимално ќе го подобри вашето расположение.

Бидете храбри и ова лето носете силно црвена боја на вашата коса, пробајте да бидете тренди и носете бакарно портаколова боја или пак станете недолива русокоса.

Доколку пак се двоумите кој бренд да го одберете, ние веднаш ви ја решаваме дилемата. Вашиот избор на фарба за коса нека биде AURA! Фарбите за коса на овој популарен козметички бренд се висококвалитетни, со достапни цени и долга трајност. EXPLICIT фарбата ќе ви овозможи боја која трае дури и до 6 недели и максимално покривање на седите влакна. Третманот со арган кој го добивате во пакувањето од оваа фарба пак, ќе ја направи вашата коса здрава, од коренот до врвовите, сјајна, витлна и обновена.

 

Поврзани статии

Back to top button