МодаУбави совети

Правете уникатни есенски и ултра модерни комбинации!

Есента е совршен период од годината кога може да си играте со стилот, боите, моделите, дезените, принтовите и материјалите и да бидете забележана.

Комбинирајте искинати фармерки со штосни маички со натпис, огромни џемпери и долги наметки. Спојте ги кошулите со кожените здолништа или панталони. Роматичните и широки здолништа искомбинирајте ги со плетени џемпери. Префрлете марама врз лелеавите кошули. Не заборавајте да ја покажете кожената јакна. Извадете ги од плакарот тесните маички и над нив ставете долга и асиметрична наметка. Бидете храбри во облекувањето! Уникатни и модерни. Ние ви нудиме и неколку ултра модерни есенски комбинавии кои можеби ќе ви дадат дополнителна инспирација за уникатни и шик модни комбинации.

Поврзани статии

Back to top button