МодаУбави совети

Пончо – апсолутен хит и оваа сезона!

Освен што изгледа ултра привлечно и уникатно, тоа и ептен добро може да ве загрее во ладните есенски и зимски денови кои штотуку започнаа и ќе траат уште долго.

Поради тоа што нагло залади, токму сега е иделано време да си го комбинирате есенското пончо во секојдневните лежерни комбинации. Смислено е направено да може да одговара буквално на сечиј стил. Секоја дама го обожува.

Можете да го носите со чизми, со патики или со високо потпетици. На фармерки, панталони или мини секси здолништа.

Одбравме слики од кои можете да се инспирирате за да го комбинирате широкото топло и меко пончо преку целата сезона.

Поврзани статии

Back to top button