МодаУбави совети

Погледнете какви чанти ќе се носат во 2018!

Во годината која следи ќе се носат помали и еднобојни кожени чанти. Овој пат акцентот е ставен на ременчињата, шарени или метални ќе се во тренд. Впечатливи, гламурозни и елегантни. Погледнете ги сликите во продолжение и уверете се.

Поврзани статии

Back to top button