МодаУбави совети

Пет модели на фармерки кои ќе се носат оваа година!

Фармерки се носат секогаш и секаде. Џинсот постојано е во тренд, но погледнете ги моделите кои ќе се носат оваа сезона.

Светли, без ликра, со висок стрик искинати фармерки.

Висок струк, цевка, со повеќе од две копчиња.

Фармерки со ременче од истиот џинс.

Во светла боја, дебел џинс без ликра. 

Темни, ултра тесни фармерки со висок струк. 

Поврзани статии

Back to top button