МодаУбави совети

Патиките веќе долго време престанаа да бида само за трчање и фитнес – оваа сезона еден модел е на самиот врв на модните погодоци!

Патиките веќе долго време престанаа да бида само за трчање и фитнес. Тие станаа вистински моден погодок, исто како и чевлите. Не само што се идеален избори за пролетните денови, тие се навистина популарни преку целата година. Опсегот на нивниот дизајн значително се прошири и сега можете да најдете модели погодни за сечиј вкус, за секаде, па дури и за вечерни излегувања во клуб.

Погледнете го моделот на патики кој оваа пролет е на самиот врв на модните трендови!

https://www.instagram.com/p/BV-Wmfwlc8G/?taken-by=thecerealshopper

https://www.instagram.com/p/Bh1lanZAIed/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BhuzLPSB-tc/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/Bb1WLx4BZ-r/?utm_source=ig_embed

Поврзани статии

Back to top button