МодаУбави совети

Омилените чизми на љубителките на мода!

Сигурни сме дека ќе имате причина за забава и дека овој мал прирачник ќе ви послужи како водич за добар шопинг.

Не, не мислевме на класични чизми, туку шик чизми кои стигнуваат до вашите колена или над нив. Тие одговараат толку добро со тесни панталони, мини здолништа и фустани, така што тие се дизајнирани за добра и забавна ноќ. Од кадифени, како чорапи, со светки, како бронза или метален сјај – кој е вашиот омилен модел?

Поврзани статии

Back to top button