МодаУбави совети

Обетки кои ќе ве освојат веднаш!

Обетките кои се сега во тренд се навистина убави, ќе ве освојат при првиот поглед. Станува збор за долги обетки, во различни бои и со различна големина топчиња поврзани едно со друго. Одлични се за надополнување на модниот аутфит, делуваат гламурозно и женствено до максимум. Лесни се за комбинирање, но ние ве советуваме да ги носите со поедноставна гардероба и да не носите гердан заедно со нив. Погледнете ги фотките во продолжение и трк во обиколка до продвниците за накит да го најдете својот идеален модел!

Поврзани статии

Back to top button