МодаУбави совети

Нека бидат везени, светкави и впечатливи!

За дами со стил. За дами без страв и без предрасуди. За оние дами со авантуристички дух и со желба за нешто поинаково, овие чорапи кои блескаат и мамат погледи се идеален моден детал.

Може да се најдат и кратки и високи. До колена или до глужд, се зависи од вас. Се носат со ниски и со високи потпетици, со кратки чизмички, салонки или сандали.

Цирконите, монистрите и бесерите кои се навезени на нив нудат елегантен а воедно и шик изглед. Само самоувередни дами можат вистински да уживаат во нив.

Погледнете ги сликите во продолжение и вљубете се од прва!

Поврзани статии

Back to top button