МодаУбави совети

Најавете го летото со најтрендовското парче облека!

Сите сме во очекување на летото, долгите топли денови и прошетките кои ќе траат цел ден.

Бидете предвесничка на најубавото годишно време, токму со облеката. И оваа летна сезона, како и претходната апсолутен моден тренд ќе бидат блузите и кошулите со голи раменици.

Жените ги обожаваат затоа што добро стојат на секаков тип на градба, мажите уште повеќе бидејќи страшно секси е глетката кон голите раменици и клучната коска. Одбријате вакви кошули од лелеави материјали, како на пример жоржет, свила, памук, а доколку сакате да оставите впечаток на романтична и нежна дама одберете мека чипка. Комбинирајте ги со тесни панталони, класични припиени фармерки или тесни здолништа.

Поврзани статии

Back to top button