МодаУбави совети

Мрежастите чорапи кои го полудеа светот

Едноставно, оваа пролет жените збеснаа по мрежасти чорапи! Од најмладите до повозрасните, нема кој не ги обожува. Лесни се за комбинирање, за вечерни излегувања и за денски прошетки и се вклопуваат буквално во секоја комбинација. Дали со патики или со ултра високи потпетици ќе одлучите да ги носите нема да погрешите. Доволно е од некаде да надѕирне дури и мал дел од чорапите за да изгледате несекојдневно и привлечно.

Поврзани статии

Back to top button