МодаУбави совети

Модни парчиња со кои е идеално да ја започнеме пролетта!

Размислуваме за пролетните денови и пролетните комбинации. И покрај тоа што температурата порасна, уште е рано за лелеавите фустани и балетанки … Но, постојат работи кои може да ги носите сега и да бидат во духот на пролетта.

Во продолжение трендови идеални за овој “ни ваму ни таму” период.

Мини чантички и карирани панталони

Лилаков капут 

Лаковани мантили, панталони  и јакни.

Долги џемпери

Панталони со линија во друга боја

 

Поврзани статии

Back to top button