МодаУбави совети

Модни парчиња кои ќе бидат ин оваа година и нема да не остават рамнодушни!

Неколку модни парчиња кои ќе ја одбележат 2018, а никој од нас нема да остане рамнодушен!

Долги фустани со копчиња, широки ракави и карнери. Кимона во комбинација со ист дезен на широки панталони со висок струк. Кратки фустани со појас на половината и лелеав долен дел.

Поврзани статии

Back to top button