МодаУбави совети

Модниот свет најавува која боја ќе биде тотлен хит во пролет 2018!

Бојата која ќе се носи следната сезона ќе ве освои сите! Нежна и пријатна, бледо розова нијанса ќе преовладува во секојдневните модни аутфити, најавуваат модните експерти. Оваа боја е лесна за комбинирање, впечатлива и со право го заслужува првото место на хит бои – пролет 2018. Погледнете ги модните комбинации во продолжение и вљубете се!

Поврзани статии

Back to top button