МодаУбави совети

Модата е на наша страна – панталони кои одговараат на се и удобни се во тренд!

Во сезоната која доаѓа сведоци сме дека со сигурност апсолутен хит ќе бидат лежерни панталони. Социјалните мрежи веќе се преплавени со фотки од нив. Црни, бели или црвени, со линии од страните во тие три бои.

На наше големо задоволство е што истите тренди панталони може да се носат на патики и на високи потпетици. Со кошули или обични маички со принт, се зависи од нас. Панталони за секоја пригода се во мода! Погледнете ги фотките и уверете се дека на секоја од вас ви е потребен барем еден пар панталони за секоја пригода. Мотивирајте се од фотографиите како да ги носите и комбинирате.

Поврзани статии

Back to top button