МодаУбави совети

Кратки чизми кои ќе ја одбележат 2018 година!

Несекојдневни, впечатливи и ултра удобни се чизмите кои ќе се носат оваа зима. Лесно се комбинираат, дебелата штикла нуди удобност, од најобичните секојдневни комбинации прават вистински моден бум… Погледнете ги фотките во продолжение! 

 

Поврзани статии

Back to top button